Czytnik E-booków

Data: 2015-10-07

Nowością w naszej bibliotece są czytniki e-booków, które są udostępniane dla naszych czytelników w  Wypożyczalni dla Dorosłych. Te przenośnie urządzenia służące do zapisywania i przetwarzania tekstów w formacie cyfrowym cieszą się dużą popularnością wśród „nałogowych czytaczy”, dla których możliwość przechowywania kilkudziesięciu tytułów książek w jednym, niewielkim urządzeniu jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Rozwiązuje to wiele problemów natury bagażowej, gdyż nie zajmuje wiele miejsca w letniej walizce.

Każdy pełnoletni czytelnik naszej biblioteki, po zapoznaniu się i zaakceptowaniu zasad i regulaminu, będzie mógł wypożyczyć czytnik e-booków, na który może wgrać dowolną ilość cyfrowych wersji książek. Szczegółowe informacje o zasadach udostępniania czytników zawarte są w Regulaminie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego.

Załącznik Regulamin

Data ostatniej zmiany: 2015-10-07 16:36:02

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook