E-motywacja

Data: 2015-12-03

Zapraszamy na spotkanie z aktorką filmową i teatralną Zofią Czewińską, które odbędzie się 3 grudnia o godzinie 11.00 w Czytelni dla Dorosłych.

Temat wirtualnego spotkania: "Nie nudzę się sobą" będzie okazją do udziału w inspirujących rozmowach ze antropolog.

Akcja e-motywacja to wirtualne, inspirujące spotkania "przy kawie" realizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce w ramach programu Fundacji Orange.

Dwa razy w miesiącu, od września do grudnia 2015 r. planowane są wideokonferencje. Ich celem, jest aktywizacja społeczna osób starszych – wzmocnienie odwagi i energii do czynnego i spełnionego życia. Fundacja Orange poświęca każde spotkanie określonemu tematowi. Zawsze gościem spotkania będzie ktoś wyjątkowy. Ponadto swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się psycholog i... skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski. Spotkania prowadzi Kamil Milczarek.

Serdecznie zapraszamy!

Data ostatniej zmiany: 2015-12-02 13:57:45