Światowy Tydzień E-książki z portalem Ibuk Libra

Data: 2016-03-31

Wirtualna Biblioteka IBUK LIBRA z okazji trwającego Międzynarodowego Tygodnia E-książki (3-9 marca) po raz kolejny przygotowała dla Czytelników niespodzianki:
W okresie 6-16 marca br. poszerzy zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o książki z następujących kategorii:
- literatura faktu

- literatura kobieca

- kryminał, sensacja, thiller

Przez dziesięć dni czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii. Czytelnicy będą mieli dostęp do najlepszych tytułów spośród wszystkich nowości książkowych całej grupy PWN.

Pierwsza dekada marca to czas, kiedy swoje święto obchodzą nie tylko wszystkie panie, ale także książka elektroniczna, która w zaskakującym tempie zyskała popularność w Polsce i na świecie. Trudno uwierzyć, ale pierwsza książka elektroniczna pojawiła się 40 lat temu. Nowoczesne technologie, co jest naturalnym znakiem naszych czasów, wspierają człowieka w wielu dziedzinach życia i coraz częściej sięgamy po urządzenia mobilne dające nam swobodny dostęp do informacji o każdej porze dnia i nocy. Z okazji rozpoczynającego się Tygodnia E- książki, IBUK Libra – nowoczesna platforma dla edukacji i rozwoju, wzorem ubiegłego roku przygotowała wszystkim swoim użytkownikom prezent, w postaci bezpłatnego dostępu do najlepszych tytułów spośród wszystkich nowości książkowej grupy PWN. Zasady udostępniania książki miesiąca nie zmieniają się. Tak jak do tej pory, dana pozycja będzie dostępna na stronie głównej IBUK Libry przez jeden miesiąc, a pozostały do przeczytania czas odmierzy specjalny zegar. Zachęcamy wszystkich użytkowników platformy do skorzystania z świątecznej oferty, wszystkich czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. T. Rakowieckiego w Hajnówce, którzy jeszcze nie korzystali z jej bogatych zasobów zapraszamy po kody dostępu do  IBUK Libry.  Szczegółowe informacje na stronie WWW.libra.ibuk.pl, a także  w Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Data ostatniej zmiany: 2016-03-03 13:39:29