Wolontariusze w bibliotece

Data: 2016-04-16

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce  włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Żonkile”, organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla upamiętnienia  73. Rocznicy Powstania w getcie warszawskim

17 kwietnia w bibliotece zebrali się wolontariusze zaproszeni do zrobienia papierowych żonkili. Żonkile, będące symbolem akcji, wolontariusze przygotowywali w/g określonych przez organizatorów wzorów.

19 kwietnia żonkile zostaną rozdane czytelnikom biblioteki oraz młodzieży szkolnej biorącej udział w uroczystości  zorganizowanej w rocznicę Powstania w getcie warszawskim w naszej bibliotece.

Dziękujemy naszym sympatycznym wolontariuszom. Na Was zawsze można liczyć!!!

Alla Gryc

fot. Barbara Frankowska, Alicja Moroz