Miejska gra terenowa „Skarb Puszczy”

Data: 2016-08-01

Serdecznie zapraszamy do udziału w miejskiej grze terenowej „Skarb Puszczy”. Zadaniem uczestników jest odszukanie ukrytego skarbu Puszczy Białowieskiej. Gra rozpoczyna się 1.08.2016 r. i potrwa do 31.08.2016 r. Zakończenie gry zaplanowano wspólnym spotkaniem uczestników przy ognisku.  
W dokumentach archiwalnych, oraz w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego, pracownicy Nadleśnictwa Hajnówka natrafili na tajemnicze informacje... Według tego, co jest tam napisane, na terenie lasów Nadleśnictwa Hajnówka dawno, dawno temu ukryto skarb. Niestety, z zapisów nie wynika, gdzie jest ukryty… Pomimo ogromnych chęci i starań, nikomu jeszcze nie udało się go odnaleźć.  
Prosimy mieszkańców o pomoc!  
Zabawa obejmuje 8 etapów. Każdy etap wymaga nie lada sprytu i pomyślunku, bowiem trzeba będzie łamać szyfry, przeglądać mapy, zaglądać za kamienie i tropić w lesie. Samochodem, pieszo, rowerem, kolejką wąskotorową… Na uczestników czeka sporo przygód!  
Jak zacząć? Zapraszamy do siedziby Nadleśnictwa Hajnówka (ul. Kolejki Leśne 12, pokój nr 30, II piętro) po wskazówkę. Wystarczy przyjść i wyrazić chęć wzięcia udziału w zabawie.  
Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a osoba, która jako pierwsza odnajdzie Skarb, stanie się jego właścicielem!  Czas trwania zabawy: sierpień 2016  
Organizator: Nadleśnictwo Hajnówka  
Partner strategiczny: Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce  
Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Hajnowski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, Park Wodny w Hajnówce, Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej”  
Patronat medialny: Radio JARD 95,5 FM Bielsk Podlaski, Telewizja Kablowa Hajnówka, TV Podlasie 
Szczegóły znajdą Państwo na stronie Wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/705011796306864/  

  

Data ostatniej zmiany: 2016-08-01 16:07:25

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook