Piknik Rodzinny Klubu Młodych Mam

Data: 2016-09-11

Piknik Rodzinny Klubu Młodych Mam, który odbył się 11 września 2016 roku, był inauguracją projektu „Kreatywni rodzice angażują okolice" dofinansowanego ze środków Programu „#DziałajLokalnieIX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.
Niedzielne spotkanie stało się okazją do wspólnej integracji i wymiany doświadczeń rodziców. Tatusiowie mimo lejącego się żaru z nieba dzielnie piekli kiełbaski nad ogniskiem dla swoich rodzin. Obecne dzieci miały możliwość uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych przez klubowe mamy i animatorkę zabaw. Odbyło się malowanie twarzy, skręcanie kształtów z balonów, duże bańki mydlane. W ramach orzeźwienia Państwowa Straż Pożarna zorganizowała kurtynę wodną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Dodatkowymi atrakcjami były zwiedzanie wozu strażackiego, samochodu policyjnego oraz zdjęcia z funkcjonariuszami.  
Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska degustacyjne zorganizowane przez Klub Młodych Mam. Była to doskonała okazja do spędzenia chwili czasu w kobiecym gronie i wymiany przepisów.  
Masz sponsor PSS Społem miło zaskoczył wszystkich przybyłych bogatą degustacją wyrobów piekarsko-cukierniczych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się firmowe bezy, chałki, bułeczki z czarnuszką. Lokalna firma nie zapomniała także o upominkach dla najmłodszych, które na wielu twarzach wywołały uśmiech. Dodatkowo Pani Anna Kraśko i Pan Jakub Jóźwik przeprowadzili trzy konkursy dla rodziców z dziećmi. Rodziny wspólnymi siłami układały puzzle na czas i odpowiadały na pytania testu wiedzy na temat PSS Społem. Największą frajdę jednak prawiło jedzenie ptysiów bez użyciu rąk.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy spędzili miło tą słoneczną niedzielę w naszym towarzystwie. Zainteresowanych zapraszamy do dołączenia do naszego Klubu Młodych Mam. Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo na stronie biblioteka.hajnowka.pl i na naszym profilu na Facebooku.
Dziękujemy Panu Markowi Wasilukowi z Kancelarii Notarialne, który wsparł inicjatywę finansowo. Za pomoc w organizacji dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce i Stowarzyszeniu Krynica.
Szczególne podziękowania należą się wszystkim klubowym mamom i tatom zaangażowanym w przygotowanie spotkania.

Barbara Frankowska

fot. EVE photography

 

Data ostatniej zmiany: 2016-08-26 14:54:52

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook