„Świadomie Aktywni – międzypokoleniowe zajęcia w obszarze kultury i sztuki”

Data: 2016-10-19

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie „Świadomie Aktywni – międzypokoleniowe zajęcia w obszarze kultury i sztuki”. ŚWIADOMIE AKTYWNI – to cykl spotkań i warsztatów rozwijających kreatywność, integrujących międzypokoleniową grupę  uczestników.
Projekt jest kierowany do młodzieży (do 25 roku życia) oraz do osób dorosłych i seniorów (60+).
W ramach projektu zapraszamy na szereg działań:
warsztaty pt. „Kreowanie Kontaktu” – uczestnicy rozwiną swoją kreatywność wykorzystując różne narzędzia i techniki teatralne, a także wspólne stworzą mini-spektakl teatralny. Finałowa prezentacja odbędzie się na zakończenie projektu.
Pokazy pt. „Multimedia teatralne” – dzięki pokazom fragmentów spektakli opatrzonych komentarzami prowadzącego uczestnicy poznają najnowsze trendy we współczesnym teatrze.
Spotkania kompetencji „ Seniorzy w akcji” – to spotkania multipokoleniowe, które pokazują ile potrafią i wiedzą seniorzy, czym się interesują, czym chcą się podzielić z innymi, czego młodsze osoby mogą się od nich nauczyć
Warsztaty „Uczestnictwo w kulturze” – to także spotkania multipokoleniowe, które ukażą jak wiele się dzieje, także po sąsiedzku oraz jak wiele możemy zrobić współpracując.
„Otwarte biuro” – jeżeli uczestnicy chcieliby skorzystać ze sprzętu i pomocy biurowej zapraszamy do biura w Hajnówce w każdą środę w godz. 10.00 - 13.00 lub do siedziby Stowarzyszenia w Policznej 40 /w poniedziałki w godz. 9.00 – 10.00 po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Wstęp wolny! Uczestnictwo bezpłatne!
By zgłosić się do udziału w projekcie zapraszamy do kontaktu:
Telefonicznego: 513 172 746
Mailowego: biuro@a3teatr.pl lub osobiście w biurze Stowarzyszenia Kulturalnego „Pocztówka”
Hajnówka, ul. 3 Maja 25/1 (wejście od strony stołówki szkolnej)
Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
Partner: Miejska Bibliotek Publiczna im. Dr T. Rakowieckiego w Hajnówce
Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach realizacji Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych.

 

Data ostatniej zmiany: 2016-11-05 15:41:19

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook