Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

Data: 2016-07-29

W 2016 roku - podobnie jak w latach ubiegłych - Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce realizowała projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, fundusze pochodzą ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach działania Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych MBP w Hajnówce otrzymała jako dotację kwotę 16 tys. zł., które do końca października 2016 r. zostały w całości wydane na nowości wydawnicze; były to zarówno książki tradycyjne, jak i książki mówione.
Wśród tych nowości znajdują się takie bestsellery jak "Lampiony" Katarzyny Bondy czy "Bieżeństwo 1915" Anety Prymaki-Oniszk.
Zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów i z katalogu on-line naszej biblioteki, można w nim zarezerwować on-line wyżej wymienione pozycje, oraz wiele innych. Link: https://szukamksiążki.pl/SzukamKsiazki/katalog/index.html?selectedBib=650&short=t.

Data ostatniej zmiany: 2016-11-05 15:52:47

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook