e-Pasjonaci

Data: 2017-03-31

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce zaprosiła mieszkańców do udziału w ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem 2017.
31 marca 2017 roku w Czytelni dla Dorosłych MBP odbyło się spotkanie „e-Pasjonaci”, podczas którego uczestnicy poznali inspirujące blogi i przekonali się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci.
Spotkanie było poświęcone trzem obszarom bliskim naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu. Uczestnicy zdobyli na ten temat ciekawe i praktyczne informacje, dowiedzieli się, na których blogach mogą znaleźć użyteczne zasoby, zobaczyli, jak wielką popularnością cieszą się blogerzy, i że na blogowaniu można zarabiać.
Tydzień z Internetem to doroczna, trwająca od 27 marca do 2 kwietnia, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W Polsce odbywa się już po raz siódmy. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 1.700 instytucji i ponad 63.000 osób. Koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z partnerami.
tekst Elżbieta Zarembska
zdjęcia Natalia Rygorowicz

  

Data ostatniej zmiany: 2017-03-26 07:48:08

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook