Kolorowe lato z Klubem Młodych Mam

Data: 2018-08-10

Wraz ze zbliżającym się finałem wakacji, zakończyliśmy cykl zajęć zorganizowanych w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce ph. "Kolorowe lato z Klubem Młodych Mam". Zajęcia miały na celu wsparcie rodziców w organizacji czasu wolnego dzieci w okresie wakacyjnym.
Sierpniowe spotkania z dziećmi podzielone były na tematyczne bloki: "Sportowe lato", "Zwierzęta latem", "Zaczytani latem", "Muzyczne lato" i "Smaki lata". Zajęcia edukacyjne wzbogacane były zabawami plastycznymi, ruchowymi i integrującymi grupę.  Codziennie na uczestników czekał poczęstunek – słodkie bułeczki, a ostatniego dnia dzieci miały okazję stworzyć własne kompozycje lodów z dodatkami.
Atrakcyjność zajęć podniósł radiomagnetofon, zakupiony dzięki wparciu Pani Wicestarosty Jadwigi Dąbrowskiej. Dotacja Burmistrza Miasta Hajnówka Pana Jerzego Siraka pozwoliła na zakup gier planszowych, które urozmaiciły sierpniowe spotkania w bibliotece.
Tegoroczny cykl zajęć „Kolorowe lato” przeprowadziła Pani Agnieszka Siemion, której serdecznie dziękujemy za włożoną pracę i ciekawe pomysły na atrakcyjne spędzenie czasu w bibliotece.
Spotkania zorganizowano w ramach projektu "Mamo, tato to już lato!", dofinansowanego ze środków Programu #DzialajLokalnie X edycji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.
Barbara Frankowska
Klub Młodych Mam

 

 

Data ostatniej zmiany: 2018-06-21 12:12:38

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook