Spotkanie autorskie z Barbarą Supeł i Agatą Łukszą - promocja książki "Staś Pętelka. Ferie w lesie"

Data: 2019-11-12

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie z autorką książek dla dzieci Barbarą Supeł i ilustratorką Agatą Łukszą, we wtorek 12 listopada 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce o godz. 16.30. W czasie spotkania będzie możliwość zakupu ich najnowszej książki "Staś Pętelka. Ferie w lesie", której akcja toczy się w Puszczy Białowieskiej.
Barbara Supeł pochodzi z Hajnówki – Ukończyła studia na kierunku nauki o rodzinie; po studiach założyła własną praktykę (czyli rodzinę). Kolekcjonuje codzienne absurdy i oprawia je w ramki. Pisze teksty do książek dla dzieci, m. in.: "Elfy na ratunek!", "Tuż przed Gwiazdką", "Staś Pętelka. Ferie w lesie", "Jadzia Pętelka robi siku", "Jadzia Pętelka idzie spać", "Staś Pętelka. Nowy piesek", "Staś Pętelka. Dzielny pacjent".
http://www.zielonasowa.pl/autor-barbara_supel.html
Agata Łuksza - grafik freelancer, zakochana w swojej małej ojczyźnie – Puszczy Białowieskiej. Jest absolwentką architektury wnętrz, która odnalazła się w bliższej jej sercu dziedzinie – projektowaniu graficznym. W dzień mama i gospodyni, w nocy kobieta pracująca. Perfekcjonistka nie tylko w pracy, ale w każdej dziedzinie życia, przez co cierpi na notoryczny brak czasu.
http://www.pracowniabobra.pl/
 

Data ostatniej zmiany: 2019-10-29 12:52:00

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook