Projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Data: 2019-11-28

W 2019 roku - podobnie jak w latach ubiegłych - Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce realizowała projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, fundusze pochodzą ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach działania Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych, MBP w Hajnówce otrzymała jako dotację kwotę 20 000 zł., które to środki do końca listopada 2019 r. zostały w całości wydane na nowości wydawnicze; były to zarówno książki tradycyjne, jak i książki mówione (audiobooki).
Wśród tych nowości znajdują się takie bestsellery jak najnowsza książka hajnowianki Katarzyny Bondy pt.: „Miłość leczy rany”, wiele podręczników akademickich, zwłaszcza dotyczących pielęgniarstwa czy opieki nad osobami starszymi, oraz tzw. „czytadła” m.in. autorstwa, Remigiusza Mroza, Danielle Steel czy Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.
Zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów i z katalogu on-line naszej biblioteki, można w nim zarezerwować on-line wyżej wymienione pozycje, oraz wiele innych. Link: https://szukamksiążki.pl/SzukamKsiazki/katalog/index.html?selectedBib=650&short=t.
 

Data ostatniej zmiany: 2019-11-28 11:58:59

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook