Inauguracja Dyskusyjnego Klub Książki dla dzieci

Data: 2013-11-12

12 listopada 2013 roku w Oddziale dla Dzieci zapoczątkował działalność dziecięcy Dyskusyjny Klubu Książki. Na spotkaniu inauguracyjnym gościliśmy najmłodszych czytelników naszej Biblioteki, którzy przybyli na nie wraz z rodzicami. Dzieci wypowiedziały się na temat czytanych przez siebie książek, przedstawiły swoje ulubione lektury, a także wyjawiły czym się kierują przy wyborze książki.

Członkowie naszego klubu otrzymali notesy i długopisy jako oznaki przynależności do Dyskusyjnego Klubu Książki oraz do przeczytania na następne spotkanie książkę Ingemara Fjella, Joachim Lis, detektyw dyplomowany.

Wspólnie z rodzicami ustaliliśmy, że spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywać się będą raz w miesiącu, w piątki o godzinie 16.30.

Na następne spotkanie zapraszamy 13 grudnia.

Dyskusyjny Klub Książki to ogólnopolski projekt, którego inicjatorem jest Instytut Książki. 

Dyskusyjny Klub Książki to przedsięwzięcie adresowane do dzieci, które lubią czytać. W naszej Bibliotece chcemy stworzyć miejsce, w którym najmłodsi czytelnicy w gronie rówieśników o podobnych zainteresowaniach o wspólnie przeczytanych lekturach będą mogli także rozmawiać.
 
Urszula Patyk
 

Data ostatniej zmiany: 2013-10-25 10:51:55

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook