Hajnowski Klub Fantastyki

Data: 2014-10-28

We wtorek odbyło się ostatnie w tym miesiącu spotkanie Hajnowskiego Klubu Fantastyki, co stanowi dobry moment na małe podsumowanie. Do tej pory odbyły się trzy spotkania, podczas których zajmowaliśmy się przede wszystkim grami karcianymi i planszowymi. Była to również dobra okazja do wymiany informacji na temat innych wydarzeń związanych z fantastyką, mających miejsce w okolicy oraz zaprezentowania wybranych nowości książkowych.

Wtorkowe spotkanie zostało całkowicie i bezdyskusyjnie zdominowane przez Dixit Odyssey, ale 7Smoków z pewnością jeszcze u nas zagości. Poza powoli krzepnącą kadrą pojawiły się również nowe osoby, które serdecznie witamy i mamy nadzieję, że przyjdą na kolejne zebrania klubu.

Następne spotkanie zostało zaplanowane na wtorek, 04 listopada 2014 r., na godzinę 16:00 (jak zwykle można przyjść trochę później). W programie tradycyjnie już gry planszowe oraz dyskusja związana z serialem „Constatnine”, opartym na kultowym komiksie DC Comics - „Hellblazer”, nowością jesiennej ramówki NBC (USA).

 

Do zobaczenia!

 

Data ostatniej zmiany: 2014-10-31 13:48:52

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook