O zdrowym odżywianiu z Magdaleną Sikoń

Data: 2016-10-07

Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu na temat zdrowego odżywiania z autorką poradnika „Zdrowy maluch” Magdaleną Sikoń 7 października 2016 r. o godzinie 17.00 w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce.

„Zdrowy maluch to apetyczny i praktyczny poradnik dla wszystkich osób, dla których prawidłowy rozwój dzieci jest ważny, a więc także dla lekarzy pediatrów i dietetyków. Ta książka wypełnia istniejącą na na-szym rynku lukę w zakresie tytułów dotyczących żywienia najmłodszych dzieci pozostających na dietach wegetariańskich. Autorki bez ideologii, wzbudzania wyrzutów sumienia i krytykowania w rzetelny sposób podpowiadają, jak prawidłowo komponować posiłki dla maluchów, aby były pełnowartościowe i smaczne. Gorąco polecam”.
dr n. med. Aneta Czerwonogrodzka-Senczyna
Warszawski Uniwersytet Medyczny, Zakład Żywienia Człowieka

Spotkanie organizowane przez Klub Młodych Mam w ramach projektu "Kreatywni rodzice angażują okolice"  dofinansowanego ze środków Programu „#DziałajLokalnieIX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

 

Data ostatniej zmiany: 2016-09-25 22:08:07

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook