Kiermasz Książki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data: 2017-01-10

W dniach  9 - 14 stycznia 2017 roku w hajnowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. T. Rakowieckiego zorganizowany będzie kiermasz książek, z których dochód w całości przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że 25. finał ogólnopolskiej akcji już 15 stycznia, w tym roku w całej Polsce zbierane będą środki finansowe na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Na kiermaszu sprzedawane są książki podarowane na ten szczytny cel przez hajnowian oraz egzemplarze gratisowe pochodzące od wydawców. Książki są w dobrym stanie, a proponowane ceny są zazwyczaj symboliczne. Zachęcamy mieszkańców Hajnówki do wsparcia tej akcji i zakup  książek, jak też  donoszenie kolejnych egzemplarze do sprzedaży na kiermaszu.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom i osobom prywatnym, którzy na potrzeby Kiermaszu Książki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przynieśli do biblioteki ok. 250 książek, są to min.:
Baczyńska Joanna
Bednarz Małgorzata
Gryc Alla
Dąbrowska Anna
Frankowska Barbara
Fiedoruk Antonina
Łapiński Krzysztof
Samojlik Tomasz
Telentejuk Anna
Trochimiuk Leontyna
Ustyniuk Stanisław
Żędzian Justyna.
Naszym darczyńcom raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

GRAJMY I CZYTAJMY DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!
   


   

Data ostatniej zmiany: 2017-01-10 21:50:05

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook