"Związek z bliska" wg Agnieszką Stein

Data: 2016-12-10

10 grudnia 2016 r. Klub Młodych Mam w ramach projektu „Kreatywni rodzice angażują okolicę”, odwiedziła pani Agnieszka Stein. Jest ona jedną z najbardziej inspirujących postaci polskiej psychologii; pracując od kilkunastu lat z rodzicami zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Dotychczas wydane książki – Dziecko z bliska i Dziecko z bliska idzie w świat– doczekały się kilku dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej blog i fanpage śledzi stale rosnąca liczba osób, a sama Agnieszka Stein połowę roku spędza w podróży po Polsce i Europie, prowadząc warsztaty dla rodziców i szkolenia dla profesjonalistów.

Na warsztatach ph. „Związek z bliska” każda z klubowych mam miała okazję zapytać eksperta o trapiące je kwestie dotyczące partnerstwa. Praca warsztatowa otworzyła uczestniczki na nową perspektywę patrzenia na dzieci, wychowanie i życie rodzinne. Dlatego klubowe mamy wyszły z poczuciem, że jest jeszcze wiele zagadnień nad którymi trzeba się się pochylić, samodzielnie lub z partnerami, tak, by życie rodzinne było jeszcze bardziej udane

Warsztat był również pretekstem do tego, żeby przyjrzeć się sobie i swojej relacji z dzieckiem. Wymagał od uczestników czynnego udziału, ale też dał okazję do głębszego popracowania nad sobą i relacjami łączącymi nas z najbliższym otoczeniem.

Dziękujemy naszemu ekspertowi za poświęcony czas i cenną wiedzę, przekazaną hajnowskim mamom. Nie co dzień nadarza się okazja do szczerej rozmowy ze specjalistą, który z dystansu i z fachowym przygotowaniem spojrzy na problemy dotykające kobiety i ich związki.

Marzena Niewiadomska

fot. Barbara Frankowska

 

Data ostatniej zmiany: 2017-01-17 17:10:47

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook