„Hajnówka – moje miasto” wystawa prac plastycznych dzieci z Przedszkola Nr 2

Data: 2017-11-13
Wystawa zorganizowana w ramach plastycznego konkursu dla 6 letnich dla dzieci z inicjatywy pedagogów Przedszkola Nr 2: Beaty Środy i Bożeny Janickiej.
Do konkursu przystąpiło 20 dzieci i to ich prace znalazły się na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Staranne, czarno białe prace w ołówku przedstawiają wybrane przez dzieci ważne obiekty naszego miasta m.in..: Sobór św. Trójcy, Kościół pw. Krzyża Świętego, Hajnowski Dom Kultury, Park Wodny, Przedszkole Nr 2, Kolejka Leśna i Plac Zabaw. Wielka szkoda, ze nie ma na rysunkach biblioteki. Zapewne, biblioteka pojawi się u starszych przedszkolaków które dzięki trosce pedagogów i rodziców zapisują dzieci do biblioteki, kształtując u nich nawyk czytania i rozwijając zainteresowania książką. Prace konkursowe będą oceniane przez komisje, która będzie brała pod uwagę m.in. samodzielność wykonania pracy perz dziecko, pomysłowość, poziom i estetykę prac. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i wyróżnione, przewidziane są nagrody specjalne.
Organizatorzy poddają prace plastyczne dzieci ocenie mieszkańców. Każdy może oddać głos na pracę wybraną przez siebie i uznaną za najlepszą. Głosować można wpisując nr pracy na kartach do głosowania. Karty wrzucamy do skrzynki konkursowej.
Podsumowanie konkursu zaplanowano w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego 13 listopada 2017 roku o godzinie 10.00.
Zapraszamy do zwiedzania tej niecodziennej wystawy.
Alla Gryc
 

 
 
 
 
 
 

Data ostatniej zmiany: 2017-11-09 06:54:59

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook