Kultura Na Widoku

Data: 2018-11-30

Kultura Na Widoku, multimedialny projekt dający dostęp do wartościowych filmów, e-booków, audiobooków, muzyki i spektakli teatralnych online może zagościć w Twojej bibliotece i domu kultury. Wystarczy pobrać plakat ze strony http://www.kulturanawidoku.pl/zamow-plakat-kultury-na-widoku  i wydrukować go w pobliskiej drukarni. Dostęp do większości utworów na plakatach jest bezpłatny.
W tym roku Legalna Kultura przygotowała do pobrania  dwa plakaty  – jeden z wyborem najciekawszych książek, filmów, muzyki i spektakli dostępnych w legalnych źródłach, a drugi pt. „Przemyśleć stulecie” zawierający wybitne dzieła polskiej kultury z lat 1918-2018. To doskonałe przewodniki kulturalne dla młodzieży i dorosłych.
Jak skorzystać z utworów na plakatach? Wystarczy zeskanować telefonem  kod QR przypisany do utworu lub wpisać w przeglądarkę link prowadzący do strony utworu.
Plakaty prowadzą też do strony www.kulturanawidoku.pl , gdzie można znaleźć ponad 800 filmów, muzyki, spektakli, ebooków i audiobooków. Projekt jest skierowany do wszystkich odbiorców, niezależnie od wieku, gustu, zasobności portfela i miejsca zamieszkania. Projekt wyrównuje szanse w dostępie do kultury (szczególnie w mniejszych, oddalonych od centrów kultury, miejscowościach).
Partnerem Kultury Na Widoku jest Lustro Biblioteki, projekt jest finansowany ze środków European Union Intellectual Property Office.

Data ostatniej zmiany: 2018-11-29 13:53:36

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook