Projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Data: 2019-01-16

W 2018 roku - podobnie jak w latach ubiegłych - Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce realizowała projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, fundusze pochodzą ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach działania Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych MBP w Hajnówce otrzymała jako dotację kwotę 17500 zł., które do końca października 2018 r. zostały w całości wydane na nowości wydawnicze; były to zarówno książki tradycyjne, jak i książki mówione (audiobooki).
Wśród tych nowości znajdują się takie bestsellery jak biografia Krzysztofa Kieślowskiego, wiele książek historycznych nawiązujących do rocznicy stulecia odzyskania niepodległości (np. autorstwa M. A. Koprowskiego czy M. Paszyńskiej), oraz tzw. „czytadła” autorstwa D. Steel, M. Kalicińskiej czy A. Lingas-Łoniewskiej.
Zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów i z katalogu on-line naszej biblioteki, można w nim zarezerwować on-line wyżej wymienione pozycje, oraz wiele innych. Link: https://szukamksiążki.pl/SzukamKsiazki/katalog/index.html?selectedBib=650&short=t.

Data ostatniej zmiany: 2019-01-16 14:40:50

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook