Zaproszenie na wernisaż wystawy Jerzego Wójcika i Grzegorza Pietraszka „Krzyż”

Data: 2019-02-13

Mała Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Jerzego Wójcika i Grzegorza Pietraszka „Krzyż”  13 lutego 2019 r. (środa) o godz. 17.00.

Jerzy Wójcik - Urodzony w Korszach w woj. olsztyńskim. W Hajnówce mieszka od 1958 roku. Absolwent Wydziału Maszyn Politechniki Białostockiej. Wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz założyciel i były opiekun Koła Fotograficznego i Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Zespole Szkół Zawodowych w Hajnówce. Fotografuje od 30 lat. Tematem fotografii są ludzie, przyroda, architektura.

Grzegorz Pietraszek -Urodził się w Radzyniu Podlaskim, ale na stałe związał się z Hajnówką. Ukończył Wydział Zarządzania i Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej i Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. Pracę zawodową podjął w Zespole Szkół Zawodowych w Hajnówce jako nauczyciel informatyki. Wolne chwile spędza z książką i poświęca swoim licznym pasjom: turystyce, historii, sztuce, szeroko pojętej kulturze i fotografii. Fotografuje pejzaże, architekturę i ludzi w ich najbliższym otoczeniu.

Data ostatniej zmiany: 2019-02-06 14:53:35