XII urodziny Żubra Pompika - zapowiedź

Data: 2020-09-24

W dn. 25 września 2020 r. o godz. 9.00 w Hajnowskim Domu Kultury będą uroczyście obchodzone XII Urodziny Żubra Pompika. W spotkaniu z autorem książek dr Tomaszem Samojlikiem o Żubrze Pompiku uczestniczyć będzie grupa dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce.  Uroczystość uświetnią występy dzieci z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce im. Żubra Pompika.
Wyjątkowo w tym roku ze względu na pandemię i wynikającej z niej obostrzenia uroczystość będzie spotkaniem zamkniętym. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić wszystkie chętne osoby.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu "Hajnówka dostępna - program dostępności miasta w sferach kultury i turystyki inspirowany rozwiązaniami włoskimi z miasta Matera", dofinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja rozwój oś priorytetowa IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponad narodowa, realizowana w partnerstwie z Ośrodkiem Wpierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Gminą Miejską Hajnówka, Hajnowskim Domem Kultury, Miejską Biblioteką Publiczną im. Dr. Tadeusza Rakowieckiego, Stowarzyszeniem Kulturalnym „Pocztówka”.

Data ostatniej zmiany: 2020-09-23 10:30:38

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook