Bajkowe spotkanie

Data: 2008-05-31

W sobotę 31.05 Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce zaprosił swoich najmłodszych czytelników na „bajkowe spotkanie”.

W programie znalazły się:
•    inscenizacja „Dziecko też człowiek”
•    przedstawienie „Historyjka z bajeczkami” (przygotowane przez biblioteczny teatrzyk „Uśmiechnij się”)
•    wspólne głośne czytanie (mamy i dzieci)
•    podsumowanie konkursu „O książkach...”
•    słodki poczęstunek

Obecne na spotkaniu mamy wzruszyły się bardzo słowami z inscenizacji: „Kochajcie nas mamy, gdyż nie ma większych skarbów na świecie niż wasze dzieci” . Po raz kolejny odkrywaliśmy magię wspólnego głośnego czytania ( mamy i dzieci): - można być lektorem ale i aktorem!

Zachęcamy więc bardzo do takiego czytania w każdym domu, a po książki zapraszamy do Biblioteki, polecamy imponujący ich wybór.

Przychodźcie , nic to nie kosztuje, a naprawdę warto!

Data ostatniej zmiany: 2013-08-29 14:20:10