Małgorzata Kadysz i promocja książki „Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli kobieta szczęśliwa w związku”

Data: 2014-11-21
Małgorzata Kadysz, kobieta wielu talentów – pedagog, logopeda, psychotronik, doradca życiowy, była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce. 21.11 2014 r. zawitała do naszej biblioteki, by promować swoje wydawnictwa: powieść dla dzieci „Zaklęte Marzenia”, a także poradnik „Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli kobieta szczęśliwa w związku”.
Jak wyznała autorka: „(…) jestem wiedzoholikiem, a to sprawia, że ciągle się kształcę, uczę, szkolę i wciąż mi mało”. Ta ciągła potrzeba samorozwoju sprawiła, że wiele lat wstecz, Małgorzata Kadysz postanowiła zmienić swoje życie; miała dość frustracji związanych z życiem rodzinnym, a także zawodowym, czuła, że to ostatnia chwila, żeby coś z tym zrobić. Będące wówczas nowością w Polsce szkolenia trenerskie NLP (programowania neurolingwistycznego) zaintrygowały ją do tego stopnia, że postanowiła przez ponad dwa lata zagłębiać tajemnicę technik komunikacji NLP. Było to przełomowe doświadczenie w jej życiu, zrozumiała jak wiele możemy zdziałać kiedy przekierujemy swoje myślenie na inne tory. Dzięki temu jej relacje małżeńskie poprawiły się, nauczyła się obcować z innymi ludźmi w taki sposób, by uszczęśliwić siebie nie raniąc przy tym innych. Ale to dopiero szkolenie trenerskie z technik Radykalnego Wybaczania umocniło ją w przekonaniu, że podjęta praca nad rozwojem osobistym i duchowym pozwoliła jej pozbyć się dyskomfortowych emocji, takich jak złość, smutek, zazdrość, bezradność, poczucie winy czy wstyd. Brzmi to jak czysta abstrakcja, choć jak zapewniała autorka „Mężczyzny prostego w obsłudze”, wszystko to jest pod kontrolą naszego umysłu i tylko od nas zależy, czy uwolnimy się od jarzma złych emocji. Patrząc na samą Małgorzatę Kadysz można uwierzyć we wszystko. Jej energia i charyzma udzieliły się zebranym na spotkaniu hajnowianom, którzy ciekawi byli technik wywierania wpływu na ludzi, jak również interesowały ich tajniki coachingu. Autorka z entuzjazmem opowiadała o swojej pracy trenerskiej, udzielała prostych, ale jakże pożytecznych rad, które między innymi pomagają naprawić relacje międzyludzkie. Objaśniła też publiczności jaka siła przekazu ukryta jest w naszym stroju; będąc specjalistą ds. psychologii wyglądu potrafi określić osobowość, charakter, nastrój, a także intencje drugiego człowieka. I jak na doradcę życiowego przystało, zakończyła spotkanie z hajnowianami opowieścią, która przewartościowała, choć na krótką chwilę, nasze życiowe problemy i dylematy. Małgorzata Kadysz tego listopadowego wieczoru emanowała optymizmem, który na szczęście okazał się być zaraźliwy.
 
Joanna Kisielewicz, fot. Paulina Młodzianowska
 
Pani Małgorzata Kadysz prowadzi stronę internetową, na którą serdecznie zapraszamy:
http://zapiskiwiedzmy.pl/

Data ostatniej zmiany: 2014-11-10 15:53:57

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook