„Świadomie aktywni – międzypokoleniowe zajęcia w obszarze kultury i sztuki”

Data: 2016-11-02

Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” i Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce zapraszają na kolejne spotkanie w ramach projektu „Świadomie aktywni – międzypokoleniowe zajęcia w obszarze kultury i sztuki”.

W najbliższą środę 2.11.2016 o godz. 16:00 w czytelni dla dorosłych odbędą się warsztaty pt. „Multimedia Teatralne” prowadzone przez Dariusza Skibińskiego – aktora, reżysera i teoretyka teatru.

Podczas spotkania zaprezentowane i omówione zostaną fragmenty nagrań najważniejszych spektakli współczesnego teatru. Zajęcia będą odbywać się cyklicznie, by przybliżyć wszystkim chętnym szerokie spektrum na temat osiągnięć polskiego i światowego teatru.

Zapraszamy osoby w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami. Mamy nadzieję na wspólną inspirującą rozmowę w miłym towarzystwie.

Wstęp wolny.

Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”

Partner: Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach realizacji Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Data ostatniej zmiany: 2016-10-29 07:36:11