Warsztaty rysowania komiksu z Tomaszem Samojlikiem

Data: 2016-12-16
Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat na warsztaty rysowania komiksu z Tomaszem Samojlikiem organizowane przez Klub Młodych Mam 16 grudnia o godz. 16.00 w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Zapisy i informacje w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej lub pod nr tel. 511 155 479.
Warsztaty zorganizowano w ramach projektu „Kreatywni rodzice angażują okolice" dofinansowanego ze środków Programu „#DziałajLokalnieIX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

Data ostatniej zmiany: 2016-12-09 10:38:32