Uwaga! Biblioteka będzie otwarta

Data: 2020-12-02

Drodzy Czytelnicy,
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 02.12.2020 r. (środa) do 27.12.2020 r.  otwarte dla Czytelników zostaną Wypożyczalnie – dla Dorosłych oraz dla Dzieci i Młodzieży.
Wypożyczanie zbiorów odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, zwracane książki podlegać będą kwarantannie. Nadal zamknięta pozostanie Czytelnia, niedostępne będą stanowiska z dostępem do Internetu.
Ograniczona zostanie liczba Czytelników, przebywających jednocześnie w budynku biblioteki, do liczby zapewniającej bezpieczeństwo Czytelnikom i pracownikom biblioteki.
W pomieszczeniach biblioteki będzie mogła przebywać jedna osoba na 15 m2, przy zachowaniu odległości minimum 1,5 metra od innych osób.
Przypominamy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce obowiązuje nadal nakaz zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.


Godziny udostępniania zbiorów:
Od wtorku do piątku – od godz. 10.00 do 18.00
Sobota – godz. 8.00 – 16.00
Uwaga! Przerwa sanitarno-techniczna:
wtorek – piątek – 13.00-13.30
Sobota – 12.00-12.30


Przypominamy, że wciąż można pobierać kody dostępu do platformy książek elektronicznych IBUK LIBRA.


APEL DO CZYTELNIKÓW
Aby skrócić czas kontaktu czytelników z pracownikami biblioteki oraz zapewnić sprawną obsługę, prosimy o przyjście z przygotowaną listą tytułów lub przynajmniej podjętą decyzją – jaki rodzaj literatury Państwa interesuje.
Prosimy też, byście Państwo mieli świadomość, że pierwsze dni po otwarciu biblioteki mogą być szczególnie trudne ze względu na wzmożony ruch i ograniczoną liczbę pracowników. Dlatego jeśli macie Państwo taką możliwość, prosimy - zaplanujcie swoją wizytę w nieco późniejszym terminie, aby nie tworzyć kolejek pod biblioteką.

Data ostatniej zmiany: 2020-11-05 14:53:53

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook